Kontakt    32 348 66 87      biuro@residenz.pl


Wstęp

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży stolarki otworowej, budowlanej, nieruchomości, a także wyposażenia sklepów i gastronomii. Tworzymy grupę profesjonalistów zapewniających najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów. Naszą misją jest dostarczanie efektywnych i optymalnych produktów oraz usług zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych.

Początki spółki Residenz sięgają roku 2013. Rozpoczęliśmy nasze działania w branży budowlanej, a dzięki stałemu rozwojowi i prężnemu inwestowaniu odnosimy sukcesy jako dostawca rozwiązań w branży stolarki otworowej, stworzyliśmy centrum wyposażenia sklepów i gastronomii, zakończyliśmy naszą kolejną inwestycję w Raciborzu, gdzie możemy zaproponować lokale usługowe i mieszkania do wynajęcia. Rozpoczęliśmy również naszą własną, flagową inwestycję – budowę Domu Seniora w okolicach Wodzisławia Śląskiego.

Zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy do naszej nowej siedziby w Chałupkach, gdzie na przestrzeni ponad 200 m2 mogą Państwo zobaczyć ekspozycję Salonu Okien i Drzwi, a także Centrum Wysposażenia Sklepów i Gastronomii.

AktualnościMapka dojazdu